Light Fields

Data

Title
Light Fields
Type
Compilations
Format
Free download
Release date
Catalog#
NM007

Tracks

 1. Fill: Involved With The Shadow
 2. IJO: Miryada
 3. Lys: Erinnerung
 4. Audio Z: Kur As Esu
 5. Vidas M: You Wait Seconds
 6. The Picturesque Episodes: Episode I - Le Petit Prince
 7. Melomake: Minimal Sad
 8. Subminimal: Sunny Side of Strange
 9. IsoLation: Lamplight Walk
 10. Lackluster: Linger
 11. Subminimal: When You Cant Sleep
 12. Medkit: w.e.s.n.a.
 13. Vidas M: Anything Matters
 14. Zulusas, Kristina Pitch: Night Move (with Kristina Pitch)
 15. Giriu Dvasios: G dumos

Description

Dar prieš keturis mėnesius, planuodami Night Music ateitį turėjome idėją surinkti ir išleisti kompiliaciją. Tuo metu tai atrodė labai miglota perspektyva – nebuvo jokių ryšių su atlikėjais, patirties, tam tikrų žinių ir be abejonės mūsų projekto populiarumo. „Gauti“ visa tai užtruko nei daug nei mažai – keturis mėnesius. Per tą laiką susidraugavome su mus senai dominusiais elektroniniais vardais, užmezgėme labai svarbius ryšius, susipažinome su naujais ir talentingais atlikėjais. Visa tai verčia šypsotis ir džiaugtis, nes žinai, jog tavo darbai ir pastangos nenuėjo veltui, verčia kurti tolimesnius planus, ruoštis didesniems darbams.

O šiandien pristatome turbūt svarbiausią, ilgai puoselėtą ir tobulintą mūsų leidinį – „Light Fields“ kompiliaciją. Joje surinkome ir pateikiame visą krūvą elektroninės muzikos iš Lietuvos ir užsienio. Iš viso išgirsite penkiolika kurinių, atrinktų iš kur kas didesnio skaičiaus darbų, kurie mums buvo pateikti. Ši kompiliacija – kaip mažytė mozaika. Ji sudaryta iš trylikos skirtingą skambesį kuriančių atlikėjų. Vėlgi, šis skaičius galėjo būti ir didesnis, tačiau tam būtų prireikė kur kas daugiau laiko. Nusprendėme daugiau nebelaukti…Trumpai apie kiekvieną atlikėją:

Fill arba Daniil Vavilov iš Rusijos,Vladimiro miesto.Tai labai universalus ir talentingas atlikėjas kuriantis elektroninę muziką dar ir po “Bulb” pseudonimu.Fill diskografijoje tarp pasaulio šviesą išvydusių darbų kol kas svarbiausią vietą užima albumas “Never Again” pasirodęs Two Circles netlabel’e.”Involved With The Shadow” – puikus ambient’o kūrinys.Dėl savo skambesio švelnumo,gražių melodijos vingių ši kompozicija pirmoji kompiliacijoje.

IJO.Sunku pristatyti šį žmogų.Tai maždaug tas pats kaip iš naujo išrasti dviratį.Tai kas domisi mūsų projektu turėjo progą susidaryti nuomonę apie IJO iš Night Music 02 mikso.”Miryada” – ankščiau niekur nepublikuotas ir negirdėtas kūrinys.Paslaptimi alsuojantis,tobulai išbaigtas ir labai gilus…

Lys – tai vilnietis Vilius Šiaulys ir jo solo projektas.Kol kas pasaulį yra išvydę du Lys darbai - albumas “Naunuee” (Sutemos.net,2004 metai) ir mini albumas “Ion” (Surfaces Netlabel,2004 metai).Taigi,po 2004 metų atlikėjo kūryba kiek vegetuojanti,neskaitant kelių pavienių kūrinių patekusių į įvairių kompiliacijų margumyną (Op3n.net,Minimal.lt,Surfaces).”Erinnerung” – tamsi,naktimi dvelkianti kompozicija.Šiam kūriniui net būtų galima “priklijuoti” dark ambient “etiketę”.

Audio Z - Tautvydas Bajarkevičius iš sostinės.Dar vienas atlikėjas iš iki 2005 metų gyvavusio lietuviško “Surfaces” netlabel’o.Tautvydas be minėtojo “Surfaces” savo darbus yra išleidęs tokiuose net audio leidyklose kaip “Zeromoon” ir “Crónica“.”Kur Aš Esu” – labai eksperimentinis ir įmantrus darbas kurį galėsite išgirsti “Light Fields” rinkinyje.

Vidas M puikiai žinomas tarp žymesnių lietuviškos elektroninės muzikos scenos vardų.Po šiuo pseudonimu slepiasi Vidas Miniotas iš Mažeikių.Šiuo metu šis atlikėjas geriausiai žinomas dėl savo kūrybos išleistos rusų netlabel’e “Circlesandlines“.Netolimoje ateityje Vidas M debiutuos su albumu “Cold Tear” leidykloje.Tačiau tai bus darbas nuo kito Vido solo projekto “Moonwalker“.Mūsų kompiliacijoje net du Vido M kūriniai.”You Wait Seconds” – gilus,eksperimentinis ir kiek šaltokas.”Anything Matters” – atvirkščiai.Tai melancholiška,emocionali kompozicija,kurios skambesys praturtintas šiltais instrumentiniais garsais.Abu kūriniai bus publikuojami pirmą kartą.

the Picturesque Episodes plačiai pristatyti neverta,ypač kai jau esu tą daręs.Nuo to laiko,kai pirmą kartą išgirdau šį atlikėją,nė vieną kartą spėjau įsitikinti šio žmogaus talentu ir muzikiniu produktyvumu.Po “Naktingalų Giesmės” pasirodymo pas mus,tPE spėjo išleisti dar vieną post – rock stiliaus albumą,o šiuo metu ruošiasi ambient,drone skambesio “the Reimagined Sleep Soundtrack” publikavimui.”épisode I: Le Petit Prince” – kūrinys iš 2010 metais “Wise Owl Records” pasirodžiusio trečiojo “Dreams” serijos albumo.Tai dar viena eksperimentinė “Light Fields” dalelytė,įtraukianti ir raminanti savo muzikine harmonija.

Melomake arba Nikita Lastochkin iš Rusijos.Atlikėjas kurio kūryba šiuo metu pralaužia ledus į elektroninę rinką.2010 metų Liepos 6 dieną “Cold Fiction Music” pasirodė debiutinis Nikita Lastochkin mini albumas “Pieces”.Su Melomake kūriniu “Minimal Sad” mūsų rinkinyje prasideda savotiškas muzikinis lūžis – nuo gilaus ambient’o pereinama prie melancholiško,paprasto ir subtiliai gražaus IDM.

Subminimal – muzikos prodiuseris iš nuostabiosios Islandijos.Po šiuo slapyvardžiu slypi Tjörvi Óskarsson,kuris muzikos kūrimu užsiima daugiau nei 10 metų.Nors didžiąja savo kūrybos dalimi Subminimal ištikimas DnB,mums jis padovanojo net du nuostabius IDM kūrinius – “Sunny Side Of Strange” ir “When You Cant Sleep”.Abu jie šiek tiek pasakiški,labai šilti ir ypatingai malonūs ausiai.

Japonas Miyashita Yoshiro aka IsoLation ir jo darbas “Lamplight Walk” – tikra IDM puošmena.Puikus,nuotaikingas skambesys,lankstus beat’as,švelnutėlės melodijos blyksniai.

Lackluster arba Esa Ruoho ne tik Suomijos,bet ir pasaulinė IDM žvaigždė.Šio žmogaus diskografija iš ties įspūdinga – keliolika EP ir LP,nesuskaičiuojama gausybė kūrinių išleistų įvairiuose kompiliacijose ir remiksų albumuose.Lackluster išsiskiria iš kitų visiškai savitu,asmeniniu skambesiu,kuris puikiai įvertinamas ir gerbiamas.”Linger” – iki tobulybės nugludintas,nušlifuotas skandinaviško IDM pavyzdys.Savo šaltoka atmosfera atgaivinantis ir neatsibostantis net klausant begalybę kartų.

Medkit.Dar vienas atlikėjas iš Rusijos.Projekto albumas “Dementia” – vienas mano mėgstamiausių darbų kuriuos girdėjau šiemet.Ypač kūrinys pavadintas “w.e.s.n.a.”vardu.Dėl savo grožio jis nusipelnė vietą mūsų rinkinyje.

Zulusas.O konkrečiau,šis žmogus yra Tadas Petrikauskas iš Panevėžio.Savo muzikos prodiuserio karjerą jis pradėjo dar 2001 metais.O debiutinį savo EP Zulusas pernai išleido lietuviškame netlabel’e “KNOBS“.Tadas specialiai mums “pagamino” tikrą “Naktinį filmą” paskanintą Kristina Pitch vokalu.

Girių Dvasios ir dub techno neaplenkė ir mūsų.Ko nors čia pristatyti nereikia,nes tai jau buvo padaryta.”Gūdumos” – niekur ankščiau neišleistas darbas.Iki šiol.Nes tai paskutinis kūrinys kurį atrinkome.

Toks septintasis mūsų leidinys.Nežinome ar gautas rezultatas jums iš ties patiks.Tegul tai nusprendžia kiekvienas asmeniškai.
Dėkojame Evaldui (“SoulSonic”,”Girių Dvasios”) ir IJO už puikias mintis ir idėjas.